Pomogę Ci sprzedać, kupić lub wynająć nieruchomość.

Witam w biurze Grzeszczak Nieruchomości

Zapoznaj się z biurem, abyś wiedział jakie korzyści czekają na Ciebie

Pośrednictwo z pasji w nowoczesnym i profesjonalnym stylu.

Zważając na zamiłowanie do architektury i podążania za nowymi trendami, będę świadczyć usługi oparte o najnowsze technologie stosując je przy sprzedaży, jak i również w prowadzonym blogu. Ze mną zobaczysz piękno Naszego regionu, a na pewno będę chciała przybliżyć Ci je w najlepszym stopniu jak potrafię. Pośrednik nieruchomości musi łączyć w sobie wiele zamiłowań, aby wiedzieć czego potrzebuje klient. Jedna z nich to na pewno zamiłowanie do poznawania kultury danego rejonu, która skupia w sobie wszystko co potrafi tworzyć człowiek. Jednym z tych dobytków są nieruchomości obecne w Naszym rejonie, które będę prezentować.

Architektura, która jest obecna w całym rejonie Sudetów Zachodnich jak: Jelenia Góra, Szklarska Poręba, Karpacz, Świeradów Zdrój i w wielu innych miejscowościach jest niezwykle cenna i warta uwagi. Ale nie są tylko piękne pałace, zamki czy kościoły, również domy i kamienice, które się tutaj budowało są wyjątkowe i wartościowe kulturowo. Zazwyczaj stoją w tym miejscu od co najmniej 100 lat! Jeśli chcesz sprzedać, kupić lub wynająć nieruchomość z tradycją i historią zapraszam Cię do kontaktu, na pewno dołożę wszelkich starań aby ta nieruchomość znalazła Ciebie. Jeśli będziesz mieć taką ochotę również oprowadzę Cię po najlepszych apartamentach dostępnych teraz na rynku oraz doradzę w zakresie inwestycji czy też planów przyszłościowych w zakresie danego rejonu.

Również pomogę Ci zrealizować Twoje plany w sprzedaży – wtedy przygotuję dla Ciebie ofertę, która przedstawi Twoją nieruchomość w oparciu o nowe technologie, odbiorę telefony i będę dokładała wszelkich starań aby świat zobaczył ofertę jakiej potrzebuje w obecnych czasach, nawet bez wychodzenia z domu.

Nasze Usługi

Firma zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym.

SPRZEDAJ

Pomogę Ci sprzedać Twoją nieruchomość

Screenshot_2022-04-17_at_8.07.56_PM-removebg-preview

Pomogę Ci znaleźć i kupić nieruchomość

WYNAJMIJ

Pomogę ci wynająć nieruchomość

O Agencie

Posiadam doświadczenie w transakcjach przeprowadzonych na rynku, które pomogą Ci znaleźć najlepszą dla siebie nieruchomość

President

O mnie

Jestem zdania, że każdy powinien mieć osobę na której może się wesprzeć, doradzić lub po prostu z nią porozmawiać. W każdej dziedzinie człowiek musi czuć się bezpieczny, aby dokonywać najlepszych decyzji prywatnych, jak i inwestycyjnych. Właśnie dlatego proponuję Ci swoje usługi. Związałam się z branżą nieruchomości, czując wewnętrzną pasję, która była ze mną od dzieciństwa. W roku 2016 zaczęłam swoją przygodę na stanowisku agenta nieruchomości, która trwa do dziś. Po kilku latach zdecydowałam się zrealizować swoje wielkie marzenie o własnym biurze nieruchomości. Rozwijam się, nabieram nowe doświadczenia i wiedzę w tej dziedzinie, aby codziennie wnosić do tego zawodu najwięcej jak mogę i potrafię. Chcę być najlepsza w realizacji każdego Twojego marzenia związanego z nieruchomościami. Wykonywany zawód jest obecnie moją wielką pasją na wielu płaszczyznach, od poznania branży, prawa, wykonywanych studiów w tym zakresie, przez sesje fotograficzne do znajomości rejonu w którym pracuję, w końcu pochodzę stąd i z chęcią opowiem Ci o każdym szczególe zawiązanym z nieruchomościami i okolicą.
Zważając na wszystkie przyczyny z chęcią pomogę w sprawnym zaplanowaniu i wykonaniu wszystkich spraw, aby ta sprzedaż, zakup lub wynajem były dla Ciebie łatwiejsze. Dla mnie to formalność w każdym tego słowa znaczeniu, a dla Ciebie może przysporzyć niepotrzebnych nerwów i czasu spędzonego na każdej czynności jaką powinien się zająć ktoś, kto robi to na co dzień. Dla mnie to praca połączona z pasją, więc z chęcią dołożę wszelkich starań aby wszystko było dla Ciebie prostsze i wymagające mniej zaangażowania. Bo co jeśli chcesz cos kupić - potrzebujesz kogoś kto będzie śledził rynek nieruchomości na bieżąco i dostarczał oferty dobrane do potrzeb. A jeśli sprzedać - pomyśl o setnym telefonie i odpowiadaniu na te same pytania, ostatecznie nie przynoszące upragnionej korzyści.
Jako pośrednik nieruchomości ograniczę to do minimum, abyś Ty mógł zająć się swoimi sprawami. Z chęcią odpowiem na wszystkie pytania od Ciebie czy też klienta. Chyba, że czymś mnie zaskoczysz: jak np. fizyka kwantowa, wtedy z chęcią posłucham. W każdym innym przypadku zawsze będę skrupulatnie opowiadała o nieruchomościach oraz o tym czym one są. Sprawnie przygotuję ofertę niezależnie od tego czy chcesz sprzedać, kupić czy wynająć nieruchomość.
Zważając na powyższe aspekty można powiedzieć, że profesjonalny pośrednik nieruchomości to konsultant od wszystkiego, a taką osobą właśnie staram się być dla Ciebie każdego dnia.

Compare